Вопрос/Ответ

Євген, спрашивает:
Чи правильно я розумію, що в прикормці "база"(класична серія) найбільша к-сть бесквітних сухарів у порівняні із іншими прикормками? Якшо ні, то в якій із прикормок їхня кількість найбільша? І друге питання: яким чином прикормки збагачують протеїном? Якого походження білок використовується(рослинного чи тваринного)? Як це впливає на властивості прикормки та кормову активність риби?
Дякую.Євген, найбільша кількість сухарів у порівнянні з іншими прикормками в прикормці "Плотва". В прикормці "База" найменша кількість компонентів, проте вона має в собі усі необхідні базуючи компоненти, з допомогою яких ви можете створити свою унікальну суміш додаючи свої компоненти на свій смак.

У складі прикормок ми не викроистовуємо компонентів тваринного походження. Це молоті зернові та олійні культури, продукти хліборобної галузі та бісквити. Деякі компоненти багаті на протеїни від природи і це впливає на привабливість риболовних сумішей. Риба довше залишається біля кормового п'ятачка, що додає шансів на успішну рибалку.
Все вопросы

© FishDream, 2004-2019. Все права защищены.
Использование материалов ресурса возможно только с разрешения правообладателя.

This site powered by nomad-engine.

Новости

02.10.2017

8й Кубок "Тандем Fishdream", р.Самара, 30.09.-02.10.2017 


24.09.2017

Финал Большого Кубка "Фишдрим", Донецк-Киев 


19.09.2017

2е место на Чемпионате Украины 2017г. по поплавку у команды "Мавер-Фишдрим" 


Bсе новости
Отзывы

«Мне нравится работать с прикормками ФишДрим, комбинируя их, создавая прикормочную смесь с нужмыми свойствами и ароматом. И здорово, что в обширном ассортименте прикормок компания FishDream выпустила и ряд ароматических аминосиропов»

С. Веремейчук,
Мастер спорта Украины по рыболовному спорту, Чемпион Украины 2006 года


Bсе отзывы