СПОРТ

Підтримка спортивного і любительського рибальства, участь в офіційних турнірах України та світу.

Компанія «FishDream» приділяє велику увагу розвитку аматорського та спортивного рибальства в Україні. Протягом більш ніж 15 років ми є спонсорами як дитячих турнірів з рибної ловлі та турнірів для маломобільних громадян України, так і турнірів вищого рівня та спортивних команд по поплавцевому та фідерному лову.

Крім цього компанія "Fishdream" проводить і свої брендові супер-турніри під девізом "З риболовлею по життю!", а саме:

Великий Кубок "FishDream"

Це наймасовіше рибальське змагання України. Понад 600 рибалок беруть участь у турнірі, щоб визначити кращого риболова кожної області і заслужити право на участь у підсумковому турнірі року.

Традиційний щорічний турнір "Тандем Fishdream"

З 2009 року ми проводимо цей захід, що дозволяє виступати змішаним парам із спортивного та любительського сегмента. До сих пір цей турнір вважається найбільшим змаганням року з ловлі риби фідером. Кількість зареєстрованих учасників на цей турнір часто досягає 150 рибалок. Змішаний формат турніру - це відмінний варіант придбати нові знання, вміння та навички початківцям і просунутим рибалкам.

«Кубок володарів Кубків»

підсумковий закритий турнір для визначення «Кращого риболова року з ловлі фідером» за версією компанії «Фішдрім», в якому беруть участь тільки регіональні переможці Великих Кубків «Фішдрім».

Компанія «Fishdream» також гідно представляє себе і на спортивному рибальському просторі. Ми є беззаперечними лідерами України в поплавковому лові. Також наші команди успішно стартували в фідерних топ-турнірах, де ми теж вже маємо медалі.

Спортивні рибальські команди "Fishdream" мають найвищі досягнення на офіційних турнірах України, а саме:

Команда "Fishdream" п'ятиразовий Чемпіон України !!!

Ми тріумфували у 2011, 2015, 2016, 2018 і 2019-х роках. За останні 5 років ми чотири рази були першими!

Команда " Fishdream" п'ятиразовий володар Кубка України !!!

Ми перемагали в 2011, 2012, 2014, 2016, 2019-х роках.

Як найсильніша поплавцева команда країни ми постійно представляємо Україну на клубних Чемпіонатах світу, та представляємо гідно. Наша команда "Fishdream" з 2015 року входить в 10-ку найсильніших поплавцевих клубів світу.

Також основу збірних України з поплавцевої ловлі для участі в Чемпіонатах Європи та Світу складають спортсмени команди «Fishdream».